Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лишнянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362349) був реорганізований і увійшов до складу Бишівської громади

Аналізи регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Лишнянської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Лишнянської  сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Лишнянської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення податку на орендну плату»

АНАЛІЗ регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення туристичного збору на території Лишнянської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу на рішення Лишнянської сільської ради Київської області " Про встановлення транспортного податку  на території Лишнянської  сільської ради  на 2020 рік "

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування